GTLM Buses Služby

Letiskový transfer - Či už prídete na letisko Schwechat /letisko Viedeň VIE, do Bratislavy BTS, do Prahy PRG alebo do Budapešti BUD tam budeme na vás budeme čakať v príletovej hale s Vašou menovkou. Potom, čo Vás autobus odvezie do požadovaného cieľa,  budeme Vám k dispozícii aj ďalej podľa Vášho želania. Odvezieme Vás späť na letisko alebo do inej Vami zvolenej destinácie. Na náš letiskový transfér sa môžete spoľahnúť a môžete ho využiť tiež aj ako jednosmernú cestu. Garantujeme nekomplikovaný príchod rovnako ako pohodlný, bezproblémový odchod.

Preprava z A do B - hotel shuttle service, firemný vílet, transfer na letisko, alebo preprava z miesta A do miesta B? Môžete si byť istí, že budeme mať vždy k dispozícií autobus, ktorý potrebujete so spoľahlivým a diskrétnym vodičom, ktorý nielenže pozná cesty Bratislavy a okolia, ale ktorý je tiež skúsený v ostatných obchodných a turistických oblastiach v regióne.

Vínna cesta - Vaša bezpečnosť, Vaše pohodlie a úplná diskrétnosť Vášho vodiča sú našou prioritou. Posaďte sa, uvoľnite sa a s dôverou sa  zverte do  rúk nášmu priateľskému vodičovi. Využite naše dlhoročné skúsenosti, osvedčenú spoľahlivosť a nadšenie našich šoférov pre svoju prácu. Spoznajte a vychutnajte si chute lahodného vína okolitých vínnych ciest.

Event transportation management - náš skúsený tím Vám pripraví na mieru šitú kombináciu dopravných prostriedkov s vysokou efektívnosťou a cenovou nenáročnosťou prepráv. Žiaden stres! Váš kongres prebehne hladko, bezpečne a štýlovo.

Autobus na svadbu - využite náš svadobný program. Ochotní a skúsení vodiči vedia ako urobiť Váš  slávnostný deň nezabudnuteľným a bezproblémový.

Nákupné výlety - náš vodič Vás vyzdvihne a dovezie priamo k vchodu do obľúbenej nákupnej oblasti či už Parndorf, SCS Viedeň… a bude sa starať o Vašu batožinu počas nákupov.

Vyhliadkové jazdy - spoznajte krásy Bratislavy, Viedne a ich okolia, hrad Červený kameň alebo si užite husacinu v pohodlí a súkromí našich vozidiel.