O GTLM Buses

GTLM Buses je Slovenský (Bratislava) poskytovateľ prepravy autobusom, minibusom a minivanom. Či už potrebujete autobus pre firemnú dopravu, mikrobus prenájom pre transfer z letiska alebo autobus štandardnej veľkosti na prehliadku mesta, budete v odborných rukách, keď si urobíte rezerváciu u nás.

Bez ohľadu na to, kde je potrebné cestovať, koľko ľudí treba prepraviť alebo ako veľký alebo malý je váš rozpočet, budeme s Vami spolupracovať, aby sme Vám ponúkli službu, ktorá vyhovuje Vašim požiadavkám. Všetci naši zamestnanci sú veľmi dobre informovaní o všetkých aspektoch prenájmu autobusov a budú radi konzultovať každú z dostupných možností. Poradíme Vám najlepšie ponuky, aby vyhovovali Vaším možnostiam.

Pretože chceme, aby všetci naši klienti dostali tú najlepšiu skúsenosť s objednávaním autobusovej prepravy, ponúkame iba vozidlá na najvyššej úrovni. Všetky autobusy a  minibusy sú  pravidelne udržiavané a sú plne vybavené najmodernejšími bezpečnostnými prvkami, medzi ne patrí 3 bodový bezpečnostný pás, lekárničky a hasiace prístroje. autobusova preprava,

Samozrejme, každý z našich autobusov a minibusov je dodávaný spolu so skúseným vodičom, ktorý sa bude starať o detaily vašej cesty. Bude nápomocný s nakladaním a vykladaním batožiny, parkovaním a plánovaním komfortných prestávok.

 Pre  rezervácie zahŕňajúce eventy, viac autobusov,  komplexný itinerár, prosím neváhajte nás kontaktovať na booking@gtlm.sk. Pre faktúry a vyúčtovania služieb Vám naši zamestnanci radi pomôžu. Všetky ceny autobusovej prepravy sú generované s prihliadnutím na čas, prejdené kilometre a ročné obdobia,  nezahŕňajú ubytovanie a stravu pre vodiča pri cestách mimo  Bratislavy. Naši zamestnanci Vám ochotne poradia, ako sa vyhnúť / minimalizovať dodatočným nákladom ak je to možné.

 

podpis

Peter Smutný
CEO